Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Günümüz toplumunda insanlar zaman zaman farklı yerlere taşındıklarından eşyalarını nasıl ve e şekilde nakledecekleriyle ilgili kafalarında soru işareti oluşmaktadır. Biz bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına öncelikle size nakliyenin ne olduğunu açıklamakla başlayalım. Nakliye, taşınması gereken büyük veya küçük boyutlu eşyaların gerekli materyaller sağlandıktan sonra bir yerden farklı bir yere taşınması durumudur. Günümüzde bu imkânı da Beşiktaş evden eve nakliyat bağlamında Alfaexpress nakliye şirketi olarak sizlere sunmaktayız. Şirketimiz eşyalarınızı en güvenilir şekilde nakliye etmeyi amaçlamaktadır. Birçok insan taşınma esnasında eşyalarına bir zarar gelmeyeceğinden emin olmak ister. Beşiktaş Alfaexpress nakliyat olarak biz bu güvenceyi de sizlere sunmaktayız. Taşınan her kişi eşyalarının güvenli ve korunaklı bir biçimde nakledilmesini ister. Yalnızca bunlarla da bitmemekle birlikte şirketimiz sizler için farklı alternatif ve göz ardı edilemeyecek imkânlar sunmaktadır. Birlikte bu imkânlardan bazılarını detaylıca inceleyelim;


Beşiktaş Şehirlerarası Nakliyat

Günümüz taşımacılık şirketlerinin hepsi Beşiktaş Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermemektedir. Şehirlerarası nakliyat, bir şehirden farklı bir şehre eşyalarınızın ve mobilyalarınızın en güvenilir şekilde ulaşmasını amaçlar. Alfaexpress Nakliyat bünyesindeki eşyalarınızın en güvenilir ve hasar görmediğinden emin olarak taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Her konu bakımından müşteri memnuniyetini amaçlar, şirketimiz olarak en iyisini yapmayı amaçlamaktayız. Beşiktaş şehirlerarası nakliye şehir içi nakliyata göre daha masraflıdır. Masrafın sebebi tamamen gidilecek yol mesafesiyle alakalıdır. Ancak şirketimiz size bu konuda da en makul fiyatları vermekte ve müşterilerini mağdur etmemektedir. Şehirlerarası nakliyat da büyük ve orta boy nakliye araçları seçilmektedir. Seçilecek olan araçla birlikte ücret km başına hesaplanmaktadır. Net bir fiyat bilgisi öğrenebilmeniz için en doğru karar şirketimizle iletişime geçmektedir. Ancak şehirlerarası nakliyelerin ortalama olarak 1500 liradan başladığını ifade edebiliriz.

Beşiktaş ofis taşımacılığı

Beşiktaş Ofis Taşıma

Nakliye denilince aklımıza ilk olarak ev nakliyatları gelmektedir. Ancak şirketimiz yalnızca ev nakliyatlarıyla sınırlı kalmayıp Beşiktaş Ofis Taşıma hizmetini de size en muntazam şekilde sunmaktadır. Ofis taşıma, herhangi bir muhit veya şehirdeki ofisinizi nakliye aracılığıyla farklı bir şehre veya muhite taşıma özelliği sunmaktadır. Beşiktaş’ın göz alıcı binaları arasında ofisinizi en korunaklı ve güvenli bir şekilde Beşiktaş nakliye bünyesinde Alfaexpress nakliye şirketimiz olarak ofis taşıma hizmetini de sizlere sunmaktayız. Büyüklükleri fark etmeksizin masalarınız, dolaplarınız sandalyeleriniz ve daha birçok ofis eşyanızın güvenli bir şekilde taşımacılığını yapmaktayız. Ofis nakliyeleri de ev nakliyeleri gibi oda ve eşya sayısı temel alınarak km başına ücretlendirilir. Beşiktaş Alfaexpress Nakliye şirketi olarak İstanbul ierisinde nakliyeler ortalama olarak 1500-2500 lira arasında değişmektedir. Km azalması veya artmasına bağlı olarak fiyatlarda azalma veya çoğalma yaşanabilir.


Beşiktaş Asansörlü Taşıma

Nakliye işleri denildiğinde aklımıza ilk gelen nakliye türü, el yordamıyla bina içi taşımacılıktır. Eski zamanlardan beri kullanılan bir yöntem olsa da bu seçenek çok daha fazla yorucu ve eşya tahribatı açısından daha riskli bir yöntemdir. Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık ise, nakliye edilecek olan eşyaların bina dışından asansöre yerleştirilmek suretiyle vinç yardımıyla taşınılacak olan kata dışarıdan direkt nakledilmesidir. Beşiktaş Asansörlü taşıma seçeneği sayesinde nakledilecek olan eşyalar daha kısa sürede taşınabilmekte, eşyaların hasar almaları minimum düzeye indirilmekte ve insan elinin gücüne daha az ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayede taşınacak olan eşyalar insan eliyle vince yerleştirilmekte ve gerekli olan kata ulaşım sağlandıktan sonra direkt olarak evin içine taşınabilmekte ve kurulumları yapılabilmektedir. Asansörlü taşıma seçeneği size zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Bu sayede taşınma işleriniz daha hızlı halledilmektedir. Beşiktaş ilçesinde Beşiktaş Asansörlü Nakliyat şirketimiz olarak asansörlü taşıma imkânını da en güvenli ve korunaklı yöntemlerle sizlere sunmaktayız Nakliye şirketlerini seçerken dikkat etmeniz gereken hususlardan bazıları şunlardır;
• Güvenilir olduğundan emin olmalısınız
• Maliyetini ucuza getirmeye çalışmayın, işini iyi yapan firmaları tercih edin.
• Çevrenizden deneyimlenen taşımacılıklara kulak verin
• Evden eve nakliyat sözleşmesi yapmayı unutmayın
• Firmaları birbirleriyle mukayese edin.

Besiktaş Eşya Dapolama

Beşiktaş Eşya Depolama

Nakliye şirketlerinin birçoğu şehirlerarası hizmet vermemektedir ve eşya beşiktaş eşya depolama imkânı da sağlamamaktadır. Öncelikle size eşya depolama hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Eşya depolama, kullanım durumunda olmayan ancak elden çıkartmak istemediğiniz eşyalarınızın bünyemizde güvenli bir şekilde depolanmasını sağlar. Farklı bir eve taşınırken eşyalarınız sığmıyor fakat elinizden de çıkartmak istemiyorsanız; makul fiyatlarımızla siz de eşya depolama seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız en güvenli şekilde depolarımızda tutulacak ve siz de eşyalarınızdan vazgeçmemiş olacaksınız. Eşya depolama işlemi genellikle evin oda sayısına göre planlanıp ücretlendirilmektedir. Depolama için yapılacak olan nakliye hizmeti tamamen tarafınıza ait olmaktadır. Depolama ücreti ortalama olarak oda ve eşya sayısı temel alındığında ortalama 250-550 lira arasında değişmektedir. Tek seferlik yapacağınız nakliye ücretleri de yine eşya ve mesafe temel alınarak hesaplanmaktadır ve ortalama 600-1500 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

Beşiktaş Nakliyat Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Hepimiz eşyalarımızın taşınması sırasında en güvenilir şekilde taşınmasını ve hasar görmemesini isteriz. Çoğunlukla bize önemsiz gibi gözükse de aslında taşımacılık sırasında en önemli ayrıntılardan biri de eşyaların paketlenme işlemidir. Dikkatsiz veya yanlış yapılan bir paketleme eşyalarınızın veya mobilyalarınızın hasar almasına neden olabilir. Eşya Paketleme nasıl yapılır diye soracak olursanız;
Eşyalar, gerekli kontroller yapıldıktan sonra paketleme işlemine alınmalıdır. .Eşya paketleme işlemini yalnızca dış paketleme olarak düşünmemelisiniz. Taşınacak ya da depolanacak olan eşyalarınızın en güvenli ve düzenli şekilde yerleştirildiğinden emin olmalısınız. Düzenli paketlemeler size taşınmadan sonra da yerleşim açısından kolaylık sağlayacaktır. Paketleme işlemi, eşyalarınızın türlerine göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak; mutfak eşyaları, cam eşyaları, elektronik eşyalar hasar almaya daha elverişli parçalar olduğundan bu tür eşyaların paketlemesi daha fazla dikkat istemektedir ve daha korunaklı olarak paketlenmektedir. Ancak mobilya eşyalarınızın dış yüzeyini korunmak; çizik, yıpranma gibi durumlarından kaçınılması gerektiğinden daha çok yüzeysel koruma amaçlı paketlemeler yapılmaktadır. Taşımacılık esnasında en önemli işlemlerden biri doğru paketleme yapabilmektedir. Bunu dilerseniz kendiniz bireysel olarak, dilerseniz şirketimiz tarafından yapılabilmektedir. Bilinçsizce ve kontrolsüz yapılan bütün paketleme işlemlerinde eşyaların hasar görme olasılığı çok yüksektir. Eğer eşya paketleme hakkında gerekli bilgilere sahip değilseniz şirketimizden yardım almanızı öneririz. Beşiktaş ilçesinde AlfaExpress Nakliyat olarak en önemli hedeflerimizden biri müşteri memnuniyetidir. Eşya Paketleme hakkında akılda kalıcı birkaç öneriyi sizinle paylaşmak isteriz;
- Eşyalarınızı kolilere aktarırken kolilerin fazla ağır olmamasına özen gösterin. Taşınamazsa koliniz düşebilir ve eşyalarınızda deformasyonlar oluşabilir.
- Kıyafet kategorisindeki eşyalarınızı; yazlık, kışlık, kabanlar, ayakkabılar, çantalar şeklinde kategorize ederseniz yerleştirirken size zamandan tasarruf sağlayacaktır.
- Çok fazla büyük koli kullanmamaya özen gösterin. Taşınabilir boyutta olan koliler daha emniyetli bir şekilde nakledilir.
- Eşyalarınızın kolileme işlemi sırasında kutuların üzerine mutlaka içinde ne olduğunu bildiren bir not ekleyin.
- Cam eşyalarınızı kolilerken mutlaka kâğıt veya gazete kullanınız ve eşyaların arasına tampon şeklinde kâğıtlar doldurunuz. Aksi takdirde Cam eşyalarınız çizilebilir, kırılabilir, çatlak oluşabilir veya çeşitli deformasyonlara sebebiyet verebilir.

Top